ČSOB pojišťovna

Pojišťovna ČSOB je třetí největší českou pojišťovací společností. Stala se jí v roce 2011, protože se jí podařilo předhonit dlouhodobou trojku na našem trhu, německou pojišťovnu Allianz. ČSOB a všechny její společnosti včetně pojišťovny dnes patří belgické skupině KBC.

Za minulého režimu byla ČSOB specialistou na zahraniční obchod, dnes jde o univerzální finanční společnost připravenou pomoct firemním klientům i občanům.

ČSOB pojišťovna má kořeny v roce 1994, kdy vznikla Chmelařská vzájemná pojišťovna, která je jedním z jejích předchůdců.
Pojišťovna ČSOB poskytuje všechny druhy pojištění včetně životního, cestovního, odpovědnostního a podobně.

Cestovní pojištění

ČSOB pojišťovna nabízí výběr ze dvou limitů léčebných výloh – 2 500 000 Kč a 4 000 00 Kč. Klienti mají k dispozici asistenční služby a také si mohou příplatkové asistenční služby sjednat jako součást vyššího balíčku cestovního pojištění.

Připojištění

  • Klienti ČSOB se mohou připojistit proti odpovědnosti za způsobenou škodu – limit je 2 miliony korun na škody na zdraví a 1 milion korun na škody na majetku.
  • U připojištění zavazadel si klienti mohou zvolit limit plnění 15 nebo 30 tisíc korun. Klienti mohou sjednávat i úrazové připojištění, ale pouze v některých variantách (například u rodinného pojištění).

Sporty

Klienti provozující sportovní činnosti v zahraničí budou pravděpodobně potřebovat variantu pojištění Nebezpečné sporty. Ta obsahuje velké množství sportů a zážitků, které budete moci bez starostí v cizině provádět. Patří sem i speleologie, horolezectví, parašutismus, rafting, alpinismus, bojové sporty a mnoho dalších.

Územní platnost

Klienti si mohou zvolit mezi pojištěním na evropském území (včetně Turecka, Tuniska a Izraele) a na celém světě.

Roční karty

Roční karty jsou ideální pro klienty, kteří cestují opakovaně do zahraničí, přičemž délka jednoho jejich pobytu nepřesáhne 45 dnů. Nejpozději do 45 dnů se musí klient vrátit zpět do vlasti, ale poté může znovu vycestovat, přičemž počet cest není omezen. Roční karty se vyznačují velmi nízkou cenou.

Příspěvek z rubriky Bezpečnost. Přidat do záložek trvalý odkaz. Komentáře jsou uzavřeny, ale můžete vložit trackback: URL trackbacku.