Slavia pojišťovna

Pojišťovna Slavia má dlouhou tradici, která se vrací až k roku 1868. Novodobá pojišťovna Slavia vznikla v devadesátých letech dvacátého stolení. V současné době patří mezi středně velké neživotní pojišťovny.

Slavia se snaží nabízet vždy něco navíc – službu, nebo třeba výhodnou cenu. Platí to u neuvěřitelně levného povinného ručení, u pojištění pokut i jinde.

Pojišťovna Slavia si zvolila cestu menší pojišťovny, menšího počtu klient, avšak těch správných klientů. A kdo je pro Slavia pojišťovnu ideálním klientem? Zodpovědný člověk, u kterého je nízká šance, že způsobí pojistnou událost, a tudíž si i zaslouží skvělou cenu pojištění.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění od Slavia pojišťovny je nabízeno ve dvou variantách. Buď využijete pouze pojištění léčebných výloh, nebo kombinaci léčebných výloh a připojištění:

  • Úrazového připojištění
  • Pojištění odpovědnosti
  • Pojištění zavazadel

Limity plnění se odvíjejí od toho, kam vycestujeme – záleží totiž na tom, pro jakou oblast si cestovní pojištění sjednáme. Můžeme využít:

  • Evropu – limity pro léčebné výlohy jsou pro Evropu nižší, pouze 1 250 000 Kč. Ve dvou zbývajících až 1 800 000 Kč.
  • Svět bez některých zemí, jako je USA
  • Celý svět

Liší se i limity podle toho, o jaký způsob cestování jde – zda o pracovní, aktivní, nebo turistický.

Sporty

Klienti si mohou k běžným rekreačním sportům sjednat i připojištění, díky kterému se budou moct na cestách mnohem více pohybově realizovat. Tato služba se jmenuje aktivity+.

EUROPOJIŠTĚNÍ

Poměrně zajímavé je i EUROPOJIŠTĚNÍ – to je pouze jakýmsi doplněním pro veřejné zdravotní pojištění, které je platné v mnoha státech Evropy. Díky EUROPOJIŠTĚNÍ ušetříme za cestovní pojištění, protože je tato služba výrazně levnější. A získáme za to krytí spoluúčasti, asistenční služby a možnost sjednání připojištění.

Příspěvek z rubriky Bezpečnost. Přidat do záložek trvalý odkaz. Komentáře jsou uzavřeny, ale můžete vložit trackback: URL trackbacku.