AIM pojišťovna

AIM je makléřská a poradenská společnost s dlouholetou tradicí. V roce 2006 ale tato společnost rozhodla, že se bude účastnit i na přímém poskytování vlastního pojištění, a tudíž vznikla AIM pojišťovna. Zemí původu je Maďarsko, ale pojišťovna už od počátku působí mezinárodně, Českou republiku nevyjímaje.

U AIM pojišťovny si můžeme sjednat výhradně pojištění neživotní. Prioritou AIM je poskytování řešení na míru přizpůsobených klientům. Dokáže splnit i ty nejnáročnější přání svých klientů a na tom postavila svůj úspěch.

Cestovní pojištění

AIM neposkytuje cestovní pojištění, ale některé produkty jsou pro některé cestovatele velmi důležité. AIM pojišťovna například nabízí pojištění lodí – nejen těch komerčních, ale i běžných lodí, které vlastní a v zahraničí provozuje mnoho českých občanů.

  • Pojištění odpovědnosti z provozu lodi je potřeba vždy, abychom nemuseli platit stovky tisíc až miliony za nehodu, kterou můžeme způsobit stejně snadno na vodě s lodí, jako na silnici s automobilem.
  • Havarijní pojištění chrání přímo naši loď, ať už proti požárům, živelním událostem, nebo odcizení.
Příspěvek z rubriky Bezpečnost. Přidat do záložek trvalý odkaz. Komentáře jsou uzavřeny, ale můžete vložit trackback: URL trackbacku.