AXA pojišťovna

Tradiční francouzská banka a pojišťovna AXA (vznik v roce 1816) se na našem trhu pohybuje už od roku 2000. Jako největší finanční instituce na světě na náš trh přináší specifické a účinné know-how, které se projevuje například výjimečným způsobem počítání pojistného pro povinné ručení. Co se týká pojištění, je AXA univerzálním pojišťovacím ústavem, který nabízí životní i neživotní pojištění.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění od AXA má velmi obstojné parametry – v mnoha věcech je na úplném vrcholu mezi českými pojišťovnami. Klienti si mohou vybrat mezi třemi základními variantami:

  • REFERENCE – obsahuje pouze asistenční služby a pojištění léčebných výloh s limitem 1 500 000 Kč
  • KOMFORT – limit je již 2 500 000 Kč a v ceně je i úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu s limitem 1 milion korun, pojištění zavazadel s limitem 20 tisíc korun a pojištění předčasného návratu a asistenčních služeb. Možnost rozšíření pojištění zavazadel o připojištění, které zvedá limit plnění na jeden odcizený/ztracený/zničený kus a také toto pojištění rozšiřuje na elektroniku jako je mobilní telefon.
  • EXCELENT – pojištění léčebných výloh bez limitu, tedy ať vás stojí cokoliv, pojišťovna to zaplatí. Zvyšuje se plnění v úrazovém pojištění a zdvojnásobuje se limit odpovědnosti za škodu. Také pojištění zavazadel má limit už 30 tisíc korun a tato varianta obsahuje i další specifické služby, jako pojištění předčasného návratu, zpoždění letu a zavazadel, nebo právní asistenci.

Sportování

Klienti si mohou vybrat ze tří možností – buď se spokojí s pojištěním běžných rekreačních sportů, nebo zvolí jeden ze dvou rozšiřujících balíčků:

  • Rizikové sporty – toto připojištění sice není vůbec levné, ale pro aktivní turisty je často nepostradatelné. Krytí rozšiřuje i na organizované a soutěžní sporty a aktivity. Přidává například i pojištění potápění s přístrojem, windsurfing a podobně.
  • Extrémní sporty – chrání sportovce a milovníky adrenalinu na všech úrovních – rekreační, organizované i soutěžní. Bez obav případné plnění ze strany pojišťovny můžete provozovat i bojové sporty, extrémní sjíždění řek, horolezectví, ski-alpinismus a dokonce i speleologii.
Příspěvek z rubriky Bezpečnost. Přidat do záložek trvalý odkaz. Komentáře jsou uzavřeny, ale můžete vložit trackback: URL trackbacku.