Kam na letní dovolenou

Kam budete cestovat na svou příští letní dovolenou? Záleží jen na vás a na tom, co od vaší dovolené očekáváte. Možností je nepřeberné množství. Uveďme si alespoň některé.

Chcete strávit pěkné chvíle u moře, ale nemáte příliš finančních prostředků? Zvolte cestu do Chorvatska či Itálie. Hodláte vyrazit někam dál? Oblíbenými přímořskými destinacemi jsou Egypt, Tunisko či Turecko.

Pokud se chystáte vyrazit na letní dovolenou v zimě, kdy už máte dost sněhu a plískanic v našich klimatických podmínkách, doporučují se Kanárské ostrovy či Egypt.

Luxusnější dovolenou vám nabízí Maledivy, Karibik, Mauricius, Tahiti, Seychely…Dáte raději přednost exotice a nevšedním zážitkům? Ty na vás čekají v Thajsku, Indii, Japonsku atd.

Někteří lidé však letní dovolené u moře příliš neholdují a raději tráví čas aktivněji. Představujte si ideální dovolenou někde v pěkné oblasti, ve které se můžete vydávat na četné pěší výlety různé náročnosti? Zamiřte do Alp v Rakousku, Slovinsku, Itálii, Francii atd. Pěkné výlety však lze provozovat i v Rumunsku či na Ukrajině. Potěší vás jejich nižší cena.

Zkrátka okolní i vzdálenější země nám nabízí rozmanité možnosti pro jakoukoliv dovolenou. Stačí si jen vybrat. Podle typu dovolené volte i cestovní pojištění. Pokud se chystáte do hor a chcete se věnovat horolezectví či dalším rizikovým sportům, speciálně se na to pojistěte. Zvolit si můžete cestovní pojištění online.

Příspěvek z rubriky Bezpečnost. Přidat do záložek trvalý odkaz. Komentáře jsou uzavřeny, ale můžete vložit trackback: URL trackbacku.